Sponzoři a partneři

Obec Provodov


Provodov se rozprostírá v Luhačovickém Zálesí, ve Vizovické vrchovině, mezi Vizovicemi, Luhačovicemi a Zlínem, od něhož je vzdálen vzdušnou čarou osm kilometrů. Krajina je pahorkatá, malebná, s lesíky, pastvinami a rolemi. Obec odedávna měla zemědělský charakter s valašským způsobem hospodářství, později s rozšířeným ovocnářstvím. Základní sídelní jednotkou je původní vesnice. Na katastrálním území vznikla řada zemědělských, pasekářských usedlostí.

www.provodov.cz


UnArt Provodov, p.s.


Jedním z primárních cílů všech aktivit UnArt Provodov, p.s. je podpora regionální amatérské kultury a sportu, k čemuž také směřuje většina akcí a projektů, které připravujeme. Převážná většina členů našeho spolku jsou nebo v minulosti byli aktivními hudebníky, divadelníky nebo výtvarníky a akce, které v rámci sdružení pořádáme, jim nabízejí jedinečnou možnost prezentace na veřejnosti. Protože ale široká veřejnost neprojevuje o amatérskou kulturu větší zájem, snažíme se zvýšit atraktivitu těchto akcí pořádáním pravidelných přehlídek a festivalů, na které můžeme pozvat i umělce se zvučnějšími jmény.

www.provodov.unart.cz


Běhy Zlín, z.s.

Základními účely spolku jsou
– pořádání a organizování sportovních a volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé,
– popularizace sportu a aktivního přístupu k trávené volného času,
– podpora zdravého životního stylu.

www.behyzlin.cz


DM design

Jsme soukromá moravská firma, která byla založená v roce 1996. Zabýváme se reklamní oblastí v rozsahu designu, strategií, komunikací a finálního provedení. Poskytujeme kompletní reklamní a tiskový servis zahrnující logistiku, poradenství v oblasti marketingu, reklamy a tisku.
Naše práce zahrnuje:
– kreativní koncepty, komunikační strategie, korporátní design, grafické návrhy, obalový design, DTP
– konstrukci a výrobu obalovin, ofsetový, velkoplošný tisk
– reklamní polepy, realizace
– 3D polystyren

www.1dmdesign.com


TAŠ-STAPPA beton, spol s r. o.

Společnost TAŠ – STAPPA beton byla založena v roce 2000 společně firmou TAŠ PREFA, která působila od roku 1991 jako výrobce prefabrikátů a od roku 1996 i jako dodavatel transportního betonu ve Zlínském regionu a společností STAPPA mix Brno, předního výrobce betonových směsí v Brněnském regionu od roku 1991. Od roku 2014, v rámci organizační restrukturalizace, zabezpečuje výrobu a prodej betonových směsí, kameniva, stavebního řeziva a palivového dříví.

www.tas-stappa.cz


Dřevostavby Purlive, spol. s r.o.

Společnost PURLIVE spol. s r.o. se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti.

www.purlive.cz


 

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o.

Od roku 1997 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravního značení. Zajišťujeme přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního řešení, vyřízení povolení a samotné realizace uzavírek.
V oblasti trvalého dopravního značení nabízíme dopravní značky všech rozměrů včetně velkoplošných značek , silniční směrové sloupky , zrcadla , vše včetně odborné montáže. Vodorovné značení liniové i plošné, barvou i silnovrstvými materiály. Značení v halách a v podzemních garážích epoxidovými barvami.

www.svobodaznacky.cz


MATADORFIX BOHEMIA s.r.o.

MATADORFIX BOHEMIA s.r.o. je v ČR výhradním distributorem těchto výrobků slovenského výrobce MATADORFIX s.r.o. Bratislava:
– toluenových a beztoluenových rozpouštědlových lepidel Alkaprén
– trvale plastického tmelu Butylplast
– stavební chemie MAFIX
– speciálních lepidel MAFIX SIGN
– nátěrových hmot na komunikace Zebrakryl
– a membránového plátna

www.matadorfix.cz


Z-STYLE CZ a.s.

Z-STYLE CZ a.s. byla založena na začátku roku 2009 jako ryze česká akciová společnost. Od počátku svého působení navazuje na zlínskou obuvnickou tradici a systematicky se věnuje vývoji a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi včetně poskytování služeb odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Společnost vyvíjí a distribuuje pracovní a bezpečnostní obuv vlastních značek BENNON a ADAMANT, dále pak pryžovou obuv a doplňkový sortiment.

www.z-style.cz


Boutique HOTEL RADUN****

Boutique hotel RADUN**** vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Přináší rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a individuální přístup ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání.

www.hotelradun.cz


SOLES 2 WALK spol. s r.o.

SOLES 2 WALK, spol. s r.o. je předním výrobcem obuvnických komponentů především pro německý a rakouský trh, avšak spokojených zákazníků mají hodně i v ostatních evropských zemích, Česku a Slovensko samozřejmě nevyjímaje. Dlouholetá tradice firmy, desítky let zkušeností, bohatá praxe našich pracovníků, to vše zavazuje ke špičkové kvalitě a maximálnímu uspokojování potřeb zákazníků. Největší němečtí výrobci obuvi vědí, že podešve, podpatky a patníky od nás se vyznačují zaručenou kvalitou, vynikajícími vlastnostmi a dlouhodobou trvanlivostí.

www.soles2walk.cz


Borůvková farma

Rozloha borůvkové farmy je téměř 3 ha. Nachází se 11 km od Zlína směrem na Luhačovice. V současné době máme vysazených 6300 rostlin různých odrůd, které zrají od konce června do začátku října. Borůvky si k nám můžete přijet nasbírat v době samosběru nebo si koupit již natrhané. Zabýváme se také množením rostlin, které po celý rok prodáváme. V nabídce máme rašelinu, kterou doporučujeme pro výsadbu rostlin. V našem sortimentu naleznete také protikroupové síťe, které slouží i jako ochrana proti ptactvu v době zrání.

www.farmaboruvky.cz


VITAR, s.r.o.

       

VITAR je tradiční český výrobce vitaminových doplňků, jednička na trhu v oblasti doplňků stravy v obchodních řetězcích a drogeriích v Česku a na Slovensku. Vitaminy, minerální látky a další užitečné produkty nabízíme i v lékárnách a vyvážíme je také do téměř 40 zemí světa.

  • Naše rodinná firma vznikla již v roce 1990 a dnes patří k předním českým producentům doplňků stravy.
  • Sídlo společnosti je ve Zlíně, výrobní závod se nachází v Tišnově nedaleko Brna.
  • Vyrábíme produkty známých značek jako MaxiVita, Revital, Energit a další.
  • Pod mezinárodní licencí vyrábíme také dětská pitíčka Capri-Sonne.
  • Naše dceřiná společnost VITAR Sport je výhradním distributorem špičkové sportovní výživy Enervit určené zejména pro vytrvalce.

www.vitar.cz


TESCOMA s.r.o.

TESCOMA je českým výrobcem originiálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři v Design centru ve Zlíně, kde také sídlí centrála společnosti. Řada výrobků TESCOMA nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design, jako jsou RED DOT DESIGN AWARD nebo German Design Award. Více o spojení značky TESCOMA a designu si můžete přečíst tady.

www.tescoma.cz