Sponzoři a partneři

Obec Provodov


Provodov se rozprostírá v Luhačovickém Zálesí, ve Vizovické vrchovině, mezi Vizovicemi, Luhačovicemi a Zlínem, od něhož je vzdálen vzdušnou čarou osm kilometrů. Krajina je pahorkatá, malebná, s lesíky, pastvinami a rolemi. Obec odedávna měla zemědělský charakter s valašským způsobem hospodářství, později s rozšířeným ovocnářstvím. Základní sídelní jednotkou je původní vesnice. Na katastrálním území vznikla řada zemědělských, pasekářských usedlostí.

www.provodov.cz


UnArt Provodov, p.s.


Jedním z primárních cílů všech aktivit UnArt Provodov, p.s. je podpora regionální amatérské kultury a sportu, k čemuž také směřuje většina akcí a projektů, které připravujeme. Převážná většina členů našeho spolku jsou nebo v minulosti byli aktivními hudebníky, divadelníky nebo výtvarníky a akce, které v rámci sdružení pořádáme, jim nabízejí jedinečnou možnost prezentace na veřejnosti. Protože ale široká veřejnost neprojevuje o amatérskou kulturu větší zájem, snažíme se zvýšit atraktivitu těchto akcí pořádáním pravidelných přehlídek a festivalů, na které můžeme pozvat i umělce se zvučnějšími jmény.

www.provodov.unart.cz


Běhy Zlín, z.s.

Základními účely spolku jsou
– pořádání a organizování sportovních a volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé,
– popularizace sportu a aktivního přístupu k trávené volného času,
– podpora zdravého životního stylu.

www.behyzlin.cz


DM design

Jsme soukromá moravská firma, která byla založená v roce 1996. Zabýváme se reklamní oblastí v rozsahu designu, strategií, komunikací a finálního provedení. Poskytujeme kompletní reklamní a tiskový servis zahrnující logistiku, poradenství v oblasti marketingu, reklamy a tisku.
Naše práce zahrnuje:
– kreativní koncepty, komunikační strategie, korporátní design, grafické návrhy, obalový design, DTP
– konstrukci a výrobu obalovin, ofsetový, velkoplošný tisk
– reklamní polepy, realizace
– 3D polystyren

www.1dmdesign.com


 

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o.

Od roku 1997 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravního značení. Zajišťujeme přechodné dopravní značení včetně vypracování návrhu dopravního řešení, vyřízení povolení a samotné realizace uzavírek.
V oblasti trvalého dopravního značení nabízíme dopravní značky všech rozměrů včetně velkoplošných značek , silniční směrové sloupky , zrcadla , vše včetně odborné montáže. Vodorovné značení liniové i plošné, barvou i silnovrstvými materiály. Značení v halách a v podzemních garážích epoxidovými barvami.

www.svobodaznacky.cz


MATADORFIX BOHEMIA s.r.o.

MATADORFIX BOHEMIA s.r.o. je v ČR výhradním distributorem těchto výrobků slovenského výrobce MATADORFIX s.r.o. Bratislava:
– toluenových a beztoluenových rozpouštědlových lepidel Alkaprén
– trvale plastického tmelu Butylplast
– stavební chemie MAFIX
– speciálních lepidel MAFIX SIGN
– nátěrových hmot na komunikace Zebrakryl
– a membránového plátna

www.matadorfix.cz


Z-STYLE CZ a.s.

Z-STYLE CZ a.s. byla založena na začátku roku 2009 jako ryze česká akciová společnost. Od počátku svého působení navazuje na zlínskou obuvnickou tradici a systematicky se věnuje vývoji a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi včetně poskytování služeb odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Společnost vyvíjí a distribuuje pracovní a bezpečnostní obuv vlastních značek BENNON a ADAMANT, dále pak pryžovou obuv a doplňkový sortiment.

www.z-style.cz


Boutique HOTEL RADUN****

Boutique hotel RADUN**** vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Přináší rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a individuální přístup ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání.

www.hotelradun.cz


Borůvková farma

Rozloha borůvkové farmy je téměř 3 ha. Nachází se 11 km od Zlína směrem na Luhačovice. V současné době máme vysazených 6300 rostlin různých odrůd, které zrají od konce června do začátku října. Borůvky si k nám můžete přijet nasbírat v době samosběru nebo si koupit již natrhané. Zabýváme se také množením rostlin, které po celý rok prodáváme. V nabídce máme rašelinu, kterou doporučujeme pro výsadbu rostlin. V našem sortimentu naleznete také protikroupové síťe, které slouží i jako ochrana proti ptactvu v době zrání.

www.farmaboruvky.cz


VITAR, s.r.o.

       

VITAR je tradiční český výrobce vitaminových doplňků, jednička na trhu v oblasti doplňků stravy v obchodních řetězcích a drogeriích v Česku a na Slovensku. Vitaminy, minerální látky a další užitečné produkty nabízíme i v lékárnách a vyvážíme je také do téměř 40 zemí světa.

  • Naše rodinná firma vznikla již v roce 1990 a dnes patří k předním českým producentům doplňků stravy.
  • Sídlo společnosti je ve Zlíně, výrobní závod se nachází v Tišnově nedaleko Brna.
  • Vyrábíme produkty známých značek jako MaxiVita, Revital, Energit a další.
  • Pod mezinárodní licencí vyrábíme také dětská pitíčka Capri-Sonne.
  • Naše dceřiná společnost VITAR Sport je výhradním distributorem špičkové sportovní výživy Enervit určené zejména pro vytrvalce.

www.vitar.cz


Continental Barum s.r.o.

Continental Barum s.r.o. je výrobce gumových pneumatik se sídlem v České republice. Od roku 1992 je společnost součástí německého koncernu Continental AG. Koncern je německý výrobce osobních, nákladních a industriálních pneumatik značek Continental, Barum, Semperit, Uniroyal, Matador, General Tire a řady dalších značek. Tradice výroby pneumatik na českém území sahá až do roku 1932, kdy byly v prostorách firmy Baťa ve Zlíně vylisovány první osobní a nákladní pláště. Otrokovická pneumatikárna, slavnostně otevřená v roce 1972, je v současné době (2016) největší světovou pneumatikárnou s roční produkcí okolo 18 milionů plášťů.
https://www.barum.cz/osobni
https://www.continental-pneumatiky.cz/osobni


Craft & VAVRYS CZ s.r.o.

Společnost VAVRYS CZ s.r.o. vznikla v roce 1991 (až do roku 1999 pod názvem Litex s.r.o.) jako firma zaměřená na prodej kvalitního sportovního vybavení. Hned od počátku působí na českém a slovenském trhu jako výhradní zástupce a dovozce zboží od vybraných švédských firem Craft, Silva, Lillsport či Hestra. Věnuje se ale i budování vlastní značky Vavrys, zaměřené především na funkční prádlo a ponožky a specializované vybavení pro orientační běh. Právě v oblasti potřeb pro orientační sporty působí společnost VAVRYS CZ s.r.o. i jako úspěšný exportér do 32 zemí světa.
http://www.vavrys.cz/
https://www.craft.cz/


Příběh kalorie – dietologická poradna

Nejde jen o kila, ale také o krevní tlak, hyperlipidemie, cukrovku, dnu, ischemickou chorobu srdeční, celiakii a další onemocnění trávícího traktu (zácpa, nadýmání, divertikuloza, refluxní choroba jícnu, střevní záněty, syndrom krátkého střeva), potravinové alergie a intolerance, fenylketonurii, osteoporózu a nutriční podporu při nádorových onemocněních. Nutriční poradenství pro osoby s poruchami příjmu potravy. Analýza těla certifikovným přístrojem InBody 230, zhodnocení nutričního stavu + optimalizace jídelního lístku dle konkrétního životního stylu a přidružených onemocnění. Analýza tělesné kondice.
http://angiocor.cz/dietologicka-poradna/o-mne/


NOVENTIS, s.r.o.

Naše historie v oblasti farmaceutické výroby sahá do roku 1991. V následujícím roce do společnosti vstoupila společnost Slovakofarma, a.s. Hlohovec, která se v roce 1998 stala jejím 100% vlastníkem. Ta v roce 2003 převedla celý svůj obchodní podíl ve společnosti na nového majitele – fyzickou osobu. V roce 2004 jsme (tehdy ještě jako Intercaps Zlín) získali rozhodnutí o registraci na původní léčivé přípravky společnosti Slovakofarma, a.s. – Kinedryl tbl., Febichol cps., Orenzym drg, a Oxyphyllin tbl.
https://www.noventis.cz/


Podravka Česká republika

Podravka, jedna z nejvýznamnějších společností v jihovýchodní, střední a východní Evropě, zahájila svou činnost v roce 1947, kdy bratři Wolfové začali se zpracováním a prodejem ovoce. Dnes má společnost centrálu v Koprivnici. Působíme ve dvou hlavních odvětvích: potravinářství a farmacii. Mnozí spotřebitelé již znají hodnotu našich výrobků a důvěřují jim ve více než 40 zemích po celém světě.
https://www.podravka.cz/


Hydraulika Petráš s.r.o.


Když naše rodinná firma v roce 1991 začínala, zabývali jsme se převážně opravami a servisem drapáků pro mostové jeřáby typu HLD a HPD. Později přibyla také vlastní výroba drapáků, dnes nabízíme drapáky pro různá odvětví. Vyrábíme kvalitní hydraulické drapáky, které aktuálně dodáváme na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska, Francie, Finska, Švédska, Bulharska, Pobaltí, Ruska a Afriky. Účastníme se také mezinárodních veletrhů, kde naše produkty prezentujeme.
http://www.hydraulika-petras.cz/cs


Réva Rakvice s.r.o.


Réva Rakvice s.r.o. je vinařská společnost, která sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice. Historie vzniku firmy se začala psát v již roce 1995. Réva Rakvice hospodaří na vinicích vinařských obcí Rakvice a Hustopeče o rozloze 120 ha. Ve výsadbách jsou rovnoměrně zastoupeny zejména tradiční moravské odrůdy, které splňují předpoklad kvalitního vyzrávání hroznů pro výrobu výjimečných přívlastkových vín.
http://www.revarakvice.cz/


Hospoda na Maleniskách


Příjemné nekuřácké prostředí, letní zahrádka, dětský koutek, salonek, venkovní krb, parkoviště. Je zde možno po dohodě uspořádat i rodinné oslavy.
https://www.malenisko.cz/hospoda.htm