Přihlášení účastníci 4. ročníku Provodovského běhu

st.č. Jméno Příjmení Oddíl/SK Pohlaví Délka tratě Rok Národnost Kategorie
1 Adam Hustý  AK Zlín, SKOB Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 2004 Česká Junior
2 Petr Pančocha   Muž 5 km 1972 Česká Muži B
3 Zuzana Kružliaková   Žena 11 km (hlavní závod) 1985 Slovenská Ženy A
4 Radim Valerián Líní Panteři  Muž 11 km (hlavní závod) 1975 Česká Muži B
5 Michaela Gajdůšková    Žena 11 km (hlavní závod) 1990 Česká Ženy A
6 Markéta Šťukavcová   Žena 5 km 1989 Česká Ženy A
7 Tomáš Jirout   Muž 5 km 1986 Česká Muži A
8 Petr Michálek   Muž 11 km (hlavní závod) 1977 Česká Muži B
9 Jakub Holšán   Muž 11 km (hlavní závod) 1995 Česká Muži A
10 Dalibor Zela pajzly.cz Muž 5 km 1976 Česká Muži B
11 Antonín Šmigura   Muž 5 km 1977 Česká Muži B
12 Petra Žáková   Žena 5 km 1980 Česká Ženy B
13 Tomáš Seifer Mattoni Freerun Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1984 Česká Muži A
14 Vanda Dospíšilová Nabombíme to!  Žena 11 km (hlavní závod) 1995 Česká Ženy A
15 Petr Školoudík Nabombíme to!  Muž 11 km (hlavní závod) 1980 Česká Muži B
16 Leoš Ernest Titan Meniskus Lukov Muž 11 km (hlavní závod) 1962 Česká Muži C
17 Pavel Pustina Ladermon Team Muž 11 km (hlavní závod) 1985 Česká Muži A
18 Bohuslav Komín Mattoni Freerun Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1976 Česká Muži B
19 Lubomír  Krejčiřík    Muž 5 km 1981 Česká Muži B
20 Alois  Mališka  SDH Provodov  Muž 11 km (hlavní závod) 1982 Česká Muži A
21 Radek Veškrna Provodov Muž 5 km 2008 Česká Junior
22 Tomáš Dulík Kyokushin karate Slavičín Muž 5 km 1975 Česká Muži B
23 Jan  Špaček ELJAMRUN Muž 11 km (hlavní závod) 1977 Česká Muži B
24 Martin Kadlec   Muž 5 km 1975 Česká Muži B
25 Ivana Polanská    Žena 5 km 1965 Česká Ženy B
26 Martin Gabrhel   Muž 11 km (hlavní závod) 1984 Česká Muži A
27 Markéta Ernestová Titan Meniskus Lukov Žena 5 km 2008 Česká Juniorka
28 Tomáš Malaník   Muž 11 km (hlavní závod) 1995 Česká Muži A
29 ROMAN BUBLÁK NESMÍŠ TO VZDÁT !!! Muž 5 km 1971 Česká Muži C
30 Gabriela Dunajská Eljamrun Žena 11 km (hlavní závod) 1997 Česká Ženy A
31 Lukáš Marcaník Čerad runners Muž 11 km (hlavní závod) 1985 Česká Muži A
32 Radek  Otruba Uherský Brod Muž 11 km (hlavní závod) 1968 Česká Muži C
33 Viktor Polách Mattoni Freerun Zlín Muž 5 km 1983 Česká Muži A
34 David Kopřiva ELJAM RUN Muž 11 km (hlavní závod) 1990 Česká Muži A
35 Veronika  Nováková SDH Provodov Žena 5 km 2003 Česká Juniorka
36 Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín Žena 5 km 1977 Česká Ženy B
37 Jakub Novák Slawex runners Muž 5 km 2001 Česká Muži A
38 Radim Korytář Titan Trilife Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1973 Česká Muži B
39 Veronika Skorunková   Žena 11 km (hlavní závod) 1977 Česká Ženy B
40 Jaroslava Malaníková   Žena 11 km (hlavní závod) 1987 Česká Ženy A
41 ANNA  Urubčíková    Žena 5 km 2007 Česká Juniorka
42 Svatopluk  Janečka  TJ SKI TURIST Velké Karlovice  Muž 11 km (hlavní závod) 1972 Česká Muži B
43 Petra Ochodnická   Žena 5 km 1978 Česká Ženy B
44 Sára Ochodnická   Žena 5 km 2005 Česká Juniorka
45 Veronika Zemcikova Mattoni FreeRun Zlín Žena 5 km 1977 Česká Ženy B
46 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. Muž 11 km (hlavní závod) 1965 Česká Muži C
47 Mirka Zichová  Slawex runners Žena 11 km (hlavní závod) 1981 Česká Ženy B
48 Tadeáš  Graubner  SKOB Zlín  Muž 11 km (hlavní závod) 2004 Česká Junior
49 Veronika  Janáková    Žena 5 km 1992 Česká Ženy A
50 Vlastimil  Gajdůšek    Muž 5 km 1984 Česká Muži A
51 František Machů   Muž 5 km 1980 Česká Muži B
52 Valentina Batani SKOB Zlín Žena 11 km (hlavní závod) 2005 Česká Juniorka
53 Jaroslav Podhajský JISVA Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1972 Česká Muži B
54 Pavel Raška Synové od Zvona Muž 5 km 1978 Česká Muži B
55 Hana  Zborilova Matonni free run Žena 5 km 1961 Česká Ženy B
56 Zuzana Šimová SKÁJ team Žena 11 km (hlavní závod) 1983 Česká Ženy A
57 Pavel Růžička KOLOKROUŽEK Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1976 Česká Muži B
58 Gabriela  Hubáčková VO-HU-bu Žena 5 km 1978 Česká Ženy B
59 Eva Blažková  MattoniFreerun Zlín Žena 11 km (hlavní závod) 1979 Česká Ženy B
60 Eva Solařová Solario Team Žena 11 km (hlavní závod) 1970 Česká Ženy B
61 Jan Kábela SP MALENOVICE Muž 11 km (hlavní závod) 1978 Česká Muži B
62 Anna Štěpánková   Žena 5 km 2009 Česká Juniorka
63 Barbora Muchová   Žena 5 km 1985 Česká Ženy A
64 Pavel Dubčák   Muž 11 km (hlavní závod) 1986 Česká Muži A
65 David Polnar MPO Distribuce Muž 11 km (hlavní závod) 1978 Česká Muži B
66 Zdeněk Vláčilík SP Malenovice Muž 11 km (hlavní závod) 1977 Česká Muži B
67 jana  Žaludková   Žena 11 km (hlavní závod) 1975 Česká Ženy B
68 Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín Žena 5 km 1977 Česká Ženy B
69 Lumír  Sláma OB Luhačovice Muž 11 km (hlavní závod) 1981 Česká Muži B
70 Šimon Sláma OB Luhačovice Muž 11 km (hlavní závod) 2005 Česká Junior
71 Alena Slámová OB Luhačovice Žena 5 km 1982 Česká Ženy A
72 David Kubičík Mattoni FreeRun Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1972 Česká Muži B
73 Zuzana Dudová   Žena 11 km (hlavní závod) 1982 Česká Ženy A
74 Michaela Frýdlová   Žena 5 km 1988 Česká Ženy A
75 Olga Valeriánová VOHUBU Žena 11 km (hlavní závod) 1979 Česká Ženy B
76 Vendula Valeriánová VOHUBU Žena 5 km 2006 Česká Juniorka
77 Iveta Macek Easy fitness Zlín Žena 5 km 1987 Česká Ženy A
78 Martin Macek Easy fitness Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1982 Česká Muži A
79 Matěj Beníček KESBUK Muž 11 km (hlavní závod) 1994 Česká Muži A
80 Vladimír Mikláš MTB JAVOŘINA Muž 11 km (hlavní závod) 1981 Česká Muži B
81 Michaela Mikulášková   Žena 5 km 1987 Česká Ženy A
82 Václav Pernička SKOB Zlín Muž 5 km 2006 Česká Junior
83 Martin Pernička SKOB Zlín Muž 5 km 2008 Česká Junior
84 Hana Tkadlecová   Žena 5 km 1996 Česká Ženy A
85 Hana Tkadlecová   Žena 5 km 1972 Česká Ženy B
86 Pavlína Poláčková  AK Drnovice  Žena 11 km (hlavní závod) 1996 Česká Ženy A
87 Jiří Kolařík SK Slopné Muž 11 km (hlavní závod) 1998 Česká Muži A
88 Hana Batani SKOB Zlín Žena 11 km (hlavní závod) 1973 Česká Ženy B
89 Anna Balážova Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. Žena 5 km 2009 Česká Juniorka
90 Jan Maděrič   Muž 11 km (hlavní závod) 1991 Česká Muži A
91 Marcela Zemková   Žena 11 km (hlavní závod) 1985 Česká Ženy A
92 David Zemek   Muž 5 km 1981 Česká Muži B
93 Petr Minařík    Muž 5 km 1993 Česká Muži A
94 Martin Mikulka   Muž 5 km 1981 Česká Muži B
95 Zdeňka Bednářová kolo-běžky Žena 11 km (hlavní závod) 1988 Česká Ženy A
96 Petr Beníček STG Zlín Muž 11 km (hlavní závod) 1971 Česká Muži C
97 Jiři Mana suntel running Muž 11 km (hlavní závod) 1975 Česká Muži B
98 Jiří Červenka SP Malenovice Muž 11 km (hlavní závod) 1986 Česká Muži A
99 Anna Peprníčková    Žena 5 km 1988 Česká Ženy A
100 Dalibor Jedlička ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Muž 5 km 1991 Česká Muži A
101 Natálie  Ivanovská  STG Zlín  Žena 5 km 1995 Česká Ženy A
102 Marie  Svízelová  VO-HU-Bu tým  Žena 11 km (hlavní závod) 1983 Česká Ženy A
103 Kateřina  Mikešová Vo-Hu-bu team Žena 5 km 1978 Česká Ženy B
104 Helena Chromeková Slawex runners Žena 11 km (hlavní závod) 1986 Česká Ženy A