Přihlášení účastníci 3. ročníku Provodovského běhu

Aktualizace: 24.10.2019, 16:00

  Jméno Příjmení Oddíl/sportovní klub Délka tratě Kategorie
1 Patrik Chmelíček   11 km (hlavní závod) Muži A
2 Daniela Schlosserová   11 km (hlavní závod) Ženy B
3 Marie Tomanová  X-trail Orlová 5 km Ženy B
4 Kateřina Kotlová KotVa team 11 km (hlavní závod) Ženy A
5 Eva Blažková Mattoni Free Run Zlín  11 km (hlavní závod) Ženy B
6 Martin Macek Easy fitness Zlín 11 km (hlavní závod) Muži A
7 Adam Hustý AK Zlín 11 km (hlavní závod) Junior
8 Juraj Riečičiar Dolnolhotský triatlon 11 km (hlavní závod) Muži B
9 Lenka Haluzová   5 km Ženy A
10 Jan Kábela SP Malenovice 11 km (hlavní závod) Muži B
11 Petra Macková OOB LCE 11 km (hlavní závod) Ženy A
12 Radek Macka OOB LCE 11 km (hlavní závod) Muži A
13 Zuzana Burianová ICE team 5 km Ženy B
14 Iva Karafiátová   11 km (hlavní závod) Ženy A
15 Michal Bartoš   5 km Muži B
16 Pavel Keprt Šneci v běhu 11 km (hlavní závod) Muži B
17 Robin Martinec Brázdil Cycling Team 11 km (hlavní závod) Muži A
18 Petr Šůstek   5 km Junior
19 Petr Šůstek   5 km Muži B
20 Michaela Urubková   11 km (hlavní závod) Ženy A
21 Alena Benešová AK Žatčany 5 km Ženy A
22 Michaela Tomanová   5 km Ženy A
23 Miroslav Mikel   5 km Muži A
24 Jana  Černá   5 km Juniorka
25 Martin Velcer Vizovice 5 km Muži A
26 Petr  Martinec  Veselá  11 km (hlavní závod) Muži B
27 Jan Kopecký   11 km (hlavní závod) Muži A
28 Bořek Vaněk Skob Zlín 11 km (hlavní závod) Junior
29 ROMAN BUBLÁK NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 5 km Muži B
30 Iveta Macek EASY FITNESS Zlín 5 km Ženy A
31 Alois  Mališka  SDH Provodov  11 km (hlavní závod) Muži A
32 Lucie Seidlová Craft team 5 km Ženy A
33 Lucie Čižmářová   5 km Ženy A
34 Hana  Zbořilová   5 km Ženy B
35 Radek  Otruba   11 km (hlavní závod) Muži C
36 Petra Svozílková   11 km (hlavní závod) Ženy B
37 Ilona Karlíková Slavex Runners 11 km (hlavní závod) Ženy B
38 Jiri Matucha   5 km Muži C
39 Helena Matucha   5 km Ženy B
40 Marek Chmela Prakšice 11 km (hlavní závod) Muži B
41 Eva Ferdusová OB Luhačovice 5 km Ženy B
42 Ivana Polanská   5 km Ženy B
43 Svatopluk Janečka TJ SKI TURIST Velké Karlovice 11 km (hlavní závod) Muži B
44 Julius Pšenica Solné-Ivor 11 km (hlavní závod) Muži C
45 Pavel Červenka SP Malenovice 11 km (hlavní závod) Muži B
46 David Velcer   5 km Muži A
47 Eva Solařová Solario Team 5 km Ženy B
48 Marie Goláňová Kůrová   11 km (hlavní závod) Ženy B
49 Aneta Plecová SDH Provodov  5 km Ženy A
50 Petr Bečica Valachbajk team 5 km Muži A
51 Jaroslav Podhajský JISVA Zlín 11 km (hlavní závod) Muži B
52 Dagmar Prachařová SDH Provodov 5 km Ženy A
53 Jakub Kura eWRC.cz 11 km (hlavní závod) Muži A
54 Markéta Šťukavcová   11 km (hlavní závod) Ženy A
55 Kateřina Mikešová VO-HU-bu team 11 km (hlavní závod) Ženy B
56 Petr Janas SK Praga 11 km (hlavní závod) Muži B
57 Vlastimil Gajdůšek   5 km Muži A
58 Miluška Mandová   11 km (hlavní závod) Ženy A
59 David Maršovský Polichňan 11 km (hlavní závod) Muži A
60 František Fabík   5 km Muži B
61 Martin Pekař www.zlinska50.cz 11 km (hlavní závod) Muži A
62 Karel Ševčík Jóga v denním životě 11 km (hlavní závod) Muži A
63 Leona Kolaříková   5 km Ženy B
64 David Kaláb Blažovice 11 km (hlavní závod) Muži A
65 Oldřich Jasenský Talíř písmenkové polévky 5 km Muži A
66 Petr Staněk Talíř písmenkové polévky 5 km Muži B
67 Zbyněk Šanda Talíř písmenkové polévky 5 km Muži B
68 Marek Nesázal Radun 11 km (hlavní závod) Muži B
69 Petr Pančocha   5 km Muži B
70 Monika Foltova   5 km Ženy B
71 Dalibor Jedlička SSK Vítkovice 5 km Muži A
72 Filip Tomanec KHS Zlín 11 km (hlavní závod) Muži A
73 Jan Kaňka Český běžecký klub 11 km (hlavní závod) Muži B
74 Zdeněk Lasák Uherský Brod 11 km (hlavní závod) Muži A
75 Jakub Novák Slawex runners 11 km (hlavní závod) Junior
76 Dalibor Jedlička SSK Vítkovice 5 km Muži A
77 Pavla Tomancová UNKO Zlín 5 km Ženy A
78 Kateřina  Michálková MDZ 5 km Ženy A
79 Petr Michálek MDZ 5 km Muži B
80 Olga  Pekařová WWW.ZLINSKA50.CZ 11 km (hlavní závod) Ženy A
81 Vlastimil Kachtík eSVS.CZ Team 11 km (hlavní závod) Muži C
82 Ivana  Jurčíková   11 km (hlavní závod) Ženy A
83 Daniel Muška   5 km Muži A
84 Dagmar Pifková   5 km Ženy A
85 Marcela Pavlačková   11 km (hlavní závod) Ženy B
86 Tomáš Minařík Valachbajk team 11 km (hlavní závod) Muži A
87 Pavel Dubčák   11 km (hlavní závod) Muži A
88 Magda Janková RUN&MUM 11 km (hlavní závod) Ženy A
89 Radim Vaculík Continental sport team 11 km (hlavní závod) Muži B
90 Marie  Svizelová  VO-HU bu tým  11 km (hlavní závod) Ženy A