Přihlášení účastníci 2. ročníku Provodovského běhu

č. Jméno Příjmení Oddíl/sportovní klub Délka tratě Kategorie
1 Iveta Macek EASY FITNESS Zlín 5 km Ženy A
2 Martin Macek EASY FITNESS Zlín 11 km (hlavní závod) Muži A
3 Patrik Chmelíček   11 km (hlavní závod) Muži A
4 Juraj Riečičiar Dolnolhotský triatlon 11 km (hlavní závod) Muži B
5 Monika Slováčková Mattoni Freerun Zlín 11 km (hlavní závod) Ženy B
6 Radek Šůstek   11 km (hlavní závod) Muži A
7 Jitka Pachulova Ostrava 5 km Ženy B
8 Josef Slovák   11 km (hlavní závod) Muži C
9 ROMAN BUBLÁK NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 5 km Muži B
10 Robin Martinec   11 km (hlavní závod) Muži A
11 Eva Blažková Mattoni Free Run 11 km (hlavní závod) Ženy A
12 Petr Šůstek   5 km Junior
13 Petr Šůstek   5 km Muži B
14 Jaroslav Pančocha Mattoni FreeRun Zlín 11 km (hlavní závod) Muži B
15 David Maršovský Polichňan 11 km (hlavní závod) Muži A
16 Jakub Pachula Ostrava 5 km Muži A
17 Adam Hustý SKOB 5 km Junior
18 Jaromir Vlk Gogo A 5 km Muži B
19 Libor Černocký TJ Slovan Luhačovice 11 km (hlavní závod) Muži A
20 Jan Kábela SP Malenovice 11 km (hlavní závod) Muži B
21 Lucie Mazalová   5 km Ženy A
22 Petra Macková Luhačovice 11 km (hlavní závod) Ženy A
23 Radek Macka Luhačovice 11 km (hlavní závod) Muži A
24 Marek Kamenčák   5 km Junior
25 Ivana Jurčíková vesmír (: 5 km Ženy A
26 Roman Šimoník Sport klub kopec – Brumov – Bylnice 11 km (hlavní závod) Muži B
27 julius pšenica   11 km (hlavní závod) Muži C
28 Jakub Kura eWRC.cz 11 km (hlavní závod) Muži A
29 Ivana Polanská   5 km Ženy B
30 Stanislav Tlach šumbu 5 km Muži A
31 Jana Tlachova šumbu 5 km Ženy A
32 Dalibor Jedlička   11 km (hlavní závod) Muži A
33 Alena Benešová AK Žatčany 5 km Ženy A
34 Pavel Dubčák   11 km (hlavní závod) Muži A
35 Daniel Brázdil Ultra Warrior 11 km (hlavní závod) Muži B
36 Vlastimil Gajdůšek Cykloteam Kaňovice 5 km Muži A
37 Vít Erben Axesport 5 km Muži B
38 Kateřina Mikešová VO-HU-bu team 11 km (hlavní závod) Ženy B
39 Jaroslava Malaníková   11 km (hlavní závod) Ženy A
40 Marie Tomanová XTRAIL Orlová 11 km (hlavní závod) Ženy B
41 Tomáš Miklík BIKE TEAM SAZOVICE 5 km Muži A
42 Dalibor Zela pajzly.cz 5 km Muži B
43 Ondřej Válka Bennon team 5 km Muži A
44 Jan Minařík Bennon team 5 km Muži B
45 Lucia Friedlaenderová Mattoni FreeRun Zlín 11 km (hlavní závod) Ženy A
46 Petr Štěpáník Bennon team 5 km Muži A
47 Miloslav Soška Bennon team 5 km Muži A
48 Rostislav Klívar   5 km Muži B
49 Daniela Schlosserová PK Zlín 11 km (hlavní závod) Ženy B
50 Zdeněk Vláčilík SP Malenovice 11 km (hlavní závod) Muži B
51 Miroslav Švihel BS Slopné 11 km (hlavní závod) Muži D
52 Michal Hruboš   11 km (hlavní závod) Muži A
53 Tomas Bombik TomBike 11 km (hlavní závod) Muži B
54 Jan Sikora   5 km Junior
55 Klára Buchwaldková   5 km Ženy B
56 Marek Nesázal Radun 11 km (hlavní závod) Muži B
57 Jan Vopařil Radun 11 km (hlavní závod) Junior
58 Gabriela Dvorakova   11 km (hlavní závod) Ženy B
59 Libor Ezechýl Radun 11 km (hlavní závod) Muži A
60 Marcela Pavlačková   11 km (hlavní závod) Ženy B
61 Monika Pavlačková   11 km (hlavní závod) Ženy A
62 Milan Zvonek ZVONEK SPORT 11 km (hlavní závod) Muži A
63 Jan Maděrič   11 km (hlavní závod) Muži A
           

 

aktualizace: 24.10.2018, 23:00