Přihlášení účastníci 1. ročníku Provodovského běhu

(řazeno dle on-line registrace)

č. Jméno Příjmení Oddíl/sportovní klub Délka tratě kategorie
1. Jana Černá   5 km Ženy B
2. Richard Dyják Malvas bike Zlín 11 km (hlavní závod) Muži B
3. Jaroslav Kolařík Benfica Provodov 11 km (hlavní závod) Muži A
4. Klára Buchwaldková Provodovjan 5 km Ženy B
5. Martin Macek Easy fitness Zlín 11 km (hlavní závod) Muži A
6. Iveta Píšková Easy fitness Zlín 11 km (hlavní závod) Ženy A
7. Marie Tomanová X-trail Orlová 11 km (hlavní závod) Ženy B
8. Petr Šůstek   5 km Muži B
9. Petr Šůstek   5 km Junior
10. Jakub Kura eWRC.cz 11 km (hlavní závod) Muži A
11. Leona Adoltová   11 km (hlavní závod) Ženy A
12. Kateřina Vrátníková   11 km (hlavní závod) Ženy A
13. Marcela Pavlačková   11 km (hlavní závod) Ženy B
14. Monika Pavlačková   11 km (hlavní závod) Ženy A
15. Filip Plášek Fc Benfica Provodov 11 km (hlavní závod) Muži A
16. Miroslava Manclová SDH Březůvky 5 km Ženy A
17. Hana Tesařová   5 km Ženy B
18. Davidv Valerián   11 km (hlavní závod) Muži A
19. Nikola Coufalíková   11 km (hlavní závod) Ženy A
20. Štěpán Tesař   5 km Junior
21. Tomáš Škuta   11 km (hlavní závod) Muži A
22. Radek Šůstek   11 km (hlavní závod) Muži A
23. Mikuláš Černý   11 km (hlavní závod) Junior
24. Martina Janíková   5 km Ženy A
25. Jaroslava Malaníková   5 km Ženy A
26. Oldřiška Mrázková   11 km (hlavní závod) Ženy A
27. Jiří Prokop CGS-Tyres Zlín 11 km (hlavní závod) Muži D
28. Petra Svozílková   11 km (hlavní závod) Ženy A
29. Miroslav Švihel BS Slopné 11 km (hlavní závod) Muži C
30. Alena Benešová   11 km (hlavní závod) Ženy A
31. Lucie Mazalová   5 km Ženy A
32. Lukáš Zvonek Terno Zlín 11 km (hlavní závod) Muži B
33. Lucie Klobušická   5 km Juniorka
34. Adam Hustý Atletický klub Zlín 5 km Junior
35. Jitka Pachulova   5 km Ženy B
36. Daniel Brázdil Ultra Continental 11 km (hlavní závod) Muži B
37. Klára Brázdilová AK Zlín 5 km Juniorka
38. Libor Černocký OOB TJ Slovan Luhačovice 11 km (hlavní závod) Junior
39. Jakub Novák   5 km Junior
40. Petra Nováková   5 km Juniorka
41. Petr Michálek   11 km (hlavní závod) Muži B
42. Marek Kamenčák   5 km Junior
43. Ivana Polanská   11 km (hlavní závod) Ženy B
44. Štěpánka Košárková   5 km Juniorka
45. Jana Mynaříková   11 km (hlavní závod) Ženy A
46. Kateřina Beranová   5 km Ženy B
47. Stanislav Tlach   11 km (hlavní závod) Muži A
48. Bronislav Matouch JISVA Zlín 11 km (hlavní závod) Muži C
49. Roman Bublák NESMÍŠ TO VZDÁT !!! 11 km (hlavní závod) Muži B
50. Evžen Pekárek SKOB Zlín 11 km (hlavní závod) Muži B
51. Michaela Slováčková Mattoni Freerun Zlín 5 km Ženy A
52. Pavel Dubčák   11 km (hlavní závod) Muži A
53. Tomáš Misař M.T.D.E. 11 km (hlavní závod) Muži A
54. Monika Zábojníková   11 km (hlavní závod) Ženy A
55. Eva Pekárková SKOB Zlín 5 km Ženy B
56. Tobias Pekárek SKOB Zlín 5 km Junior
57. Přema Žaludek Kola Malenovice 11 km (hlavní závod) Muži B
58. Jana Žaludková Kola Malenovice 11 km (hlavní závod) Ženy B
59. Justýna Čeleďová SKOB Zlín 5 km Juniorka
60. Hana Batani   5 km Ženy B
61. Valentina Batani   5 km Juniorka
62. Valeria Batani   5 km Juniorka

 

poslední aktualizace 24.10.2017, 12:00